Házasságkötés

Anyakönyvezéshez szükséges mellékletek:

◻ Vőlegény 30 napnál nem régebbi keresztlevele (ha nem a mi plébániánkon keresztelték)

◻ Menyasszony 30 napnál nem régebbi keresztlevele (ha nem a mi plébániánkon keresztelték).

A jegyesek 30 napnál nem régebbi keresztlevelei az űrlapon fel is feltölthetőek, de papíron is el kell juttatni részünkre, és az esküvő előtt meg kell érkeznie!

A jelentkezést legalább 3 hónappal az esküvő tervezett időpontja előtt kérjük leadni!

Korábbi egyházi házasság esetén a szabad állapotot eredeti katolikus egyházi bírósági határozatottal kell igazolni.

KEDVES JEGYESPÁR, KEDVES CSALÁD! Megnyugtatásul közöljük, hogy ha egyházjogi akadályok nincsenek, EGÉSZ BIZTOSAN LESZ ESKÜVŐ! Mivel nem vagyunk kft., illetve nincsenek fizetett alkalmazottaink, nem tudunk folyamatos visszajelzéseket küldeni mindenkinek a részletekről. Idővel fogunk küldeni naptár meghívót. Kérjük, hogy a Google semelyik visszajelzését ne töröljék, mert azon keresztül még tudnak módosítani a megadott adatokon. Mivel nem vagyunk kft., illetve nincsenek fizetett alkalmazottaink és számos és sokféle a feladatunk van, nem biztos, hogy a naptár meghívó azonnal elkészül! Javasoljuk, hogy nyugodjanak meg, ha egyházjogi akadályok nincsenek, mindenféleképpen, EGÉSZ BIZTOSAN LESZ ESKÜVŐ!

SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK!

A házasságkötés bejelentéséhez, és a jegyesvizsgálathoz szükséges adatok megadásához kérjük, töltse ki az alábbi űrlapot:

AZ ŰRLAPOT ERRE A KÉK SZÖVEGRE KATTINTVA TUDJA KITÖLTENI