Keresztlevél kérése

A keresztelés bejegyzésének beazonosításához az alábbi űrlap kitöltését kérnénk, amennyiben ismertek az adatok.

A szülőkre és keresztszülőkre vonatkozó adatokat a keresztelés időpontjában aktuális helyzet alapján kérjük megadni.

KEDVES TESTVÉREK! KEDVES CSALÁD!

Megnyugtatásul közöljük, hogy ha egyházjogi akadályok nincsenek, EGÉSZ BIZTOSAN LESZ KERESZTLEVÉL! Mivel nem vagyunk kft., illetve nincsenek fizetett alkalmazottaink és számos és sokféle a feladatunk van, nem biztos, hogy a KERESZTLEVÉL azonnal elkészül, illetve nem tudunk folyamatos visszajelzéseket küldeni mindenkinek a részletekről. Kérjük, hogy a Google semelyik visszajelzését ne töröljék, mert azon keresztül még tudnak módosítani a megadott adatokon. Javasoljuk, hogy nyugodjanak meg, ha egyházjogi akadályok nincsenek, mindenféleképpen, EGÉSZ BIZTOSAN LESZ KERESZTLEVÉL!

AZ ŰRLAPOT ERRE A KÉK SZÖVEGRE KATTINTVA TUDJA KITÖLTENI

Az elkészült keresztlevelet pdf formátumban küldjük, színesben is ki lehet nyomtatni, vagy tovább küldeni. Személyesen a Szentmisék előtt 10 perccel, a sekrestyében lehet átvenni.