Ügyintézés

Kedves Testvérek!

Szentségekkel kapcsolatos ügyintézés: Kérjük a kedves Híveket, illetve Hozzátartozókat, hogy bármilyen szentség kiszolgáltatásával kapcsolatos (pl: keresztelés, keresztlevél kikérése, házasságkötés, temetés, stb.) ügyintézés esetén, szíveskedjenek honlapunk fenti „ÜGYINTÉZÉS” menüpontjai közül a megfelelő oldalt megnyitva, az ott található rövid tájékoztatók alapján a megfelelő űrlapokat kitölteni.

Egyéb ügyekben: Az ügyintézés legyorsabb módja, ha honlapunk fenti „ÜGYINTÉZÉS” menüpontjai közül a megfelelő oldalt megnyitja, és az ott található rövid tájékoztatók alapján a megfelelő űrlapokat kitölti.

Ha van olyan kérdés, amelyekre az űrlapok nem térnek ki, kérjük szeretettel írjon a rakoshegyiplebania@gmail.com elektronikus levelezési címre és írják meg, hogy mit szeretnének. Feltétlenül szíveskedjenek email főszövegében megadni kéréseiket, az elérhetőségeiket (mobil telefonszám, kapcsolattartó email címe) is, illetve a tervezett időpontokat és határidőket.

Személyes megbeszélésre, egyeztetésre

• a plébánián, irodaidőben, péntekenként reggel 09:00 és 10:00 óra között, keddenként délután 16:00 és 17:00 óra között (A plébánia címe: 1174 Budapest, Kép u. 15.),
  • illetve a Szentmisék előtt a sekrestyében van lehetőség. (A tempom címe: 1174 Szent István tér 1.)
  • Telefonon a +36 1 608 55 12-es telefonszámon.

Szíves együttműködésüket hálásan köszönjük!

Szeretettel és imádsággal, Ferenc atya