Temetés

Kérjük, a kedves testvéreket, hogy ha tudomásuk van arról, hogy valamelyik hívő társunk, hozzátatrozója állapota rosszabbra fordul, vagy kórházba került, nagyon kérjük, jelezzék! Személyesen, telefonon a +36/ 1 608 55 12 számon vagy emailben rakoshegyiplebania@gmail.com e-mail-címen!

Kedves Gyászoló hozzátartozó! Fogadja őszinte részvétünket!

Temetés csak hétköznap van.

Felhívjuk figyelmét, hogy a velünk folytatott bármi nemű szóbeli vagy telefonos egyeztetés nem minősül ügyintézésnek! Csak is a lejjebb található online Google űlrapon, vagy e-mailben, vagy a sekrestyében kapott (A tempom címe: 1174 Szent István tér 1.) kinyomtatott űrlapot kitöltve tudja a temetését kizárólag írásban intézni! Az űrlap kitőltése minden esetben kötelező az anyakönyvezés pontossága miatt, ezt nem lehet sem szóban, sem e-mailben intézni!

Természetesen előre egyeztetve irodaidőben van is lehetőség személyes beszélgetésre is: (Azonban az űrlap kitőltése minden esetben kötelező az anyakönyvezés pontossága miatt, ezt nem lehet sem szóban, sem e-mailben intézni!):

• A plébánián (A plébánia címe: 1174 Budapest, Kép u. 15.), irodaidőben, keddenként délután 16:00 és 17:00 óra között és péntekenként reggel 09:00 és 10:00 óra között előre egyeztetve a rakoshegyiplebania@gmail.com e-mail címen.
  • A Szentmisék előtt a sekrestyében. (A tempom címe: 1174 Szent István tér 1.)
  • Telefonon a +36 1 608 55 12-es telefonszámon.

A temetés kezdete előtt a helyszínen legalább negyedórával mindenféleképpen ismét egyeztetjük a megadott információkat!

Templom nyitás: Ha a búcsúztatás itt a templomban történik, akkor a templomot csak is fél órával a szertartás kezdete előtt tudjuk kinyitni, mert nincs alkalmazottunk és a segítőink saját szabad idejükben tudnak Önöknrek templomot nyitni és zárni. Ha nem ér rá egy segítő sem, akkor Ferenc atya vagy a kántor úr nyitja a templomot, ez lehet, hogy csak a szertartás előtt negyed órával tud csak megtörténni! Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük.

Kérkük, mivel nekünk az a könnyebb banki utalással legyen szíves „meghagyással kísért adományát” elutalni az űrlapon kiválasztott szertartásnak megfelelően. A közlemény rovatba kérjük beírni: “temetés:elhunyt neve-dátum”(vagyis írják be a “temetés:” szó után az elhunyt kedves nevét és a temetés dátumát)

Átutalás címzettjének neve: BUDAPEST-RÁKOSHEGYI LISIEUX-I SZENT TERÉZ PLÉBÁNIA

bankszámlaszám (CIB Bank): 10700615-69972991-51100005

A plébániai anyakönyvezéshez és a temetés ügyintézéséhez kérjük, töltse ki az alábbi űrlapot.

Tudnivalók a kitöltéssel kapcsolatban:

Miután megérkezett hozzánk a kitöltött űrlap, a rendszer küld Önnek egy automatikus visszaigazolást, kérjük azt ne törölje ki! Ezen és csakis ezen tudja később is, de legfeljebb az esemény előtti napig módosítani az űrlap kérdésére adott válaszait.

Ezek után mi magunk küldünk egy naptármeghívót. KÉRJÜK A NAPTÁRMEGHÍVÓT NE TÖRÖLJE KI, HANEM JELLEZZE VISSZA, HOGY RÉSZTVESZ AZ ESEMÉNYEN.

Az űrlapon akkor is írja be az Önök által tervezett időpontot, ha az még velünk nem lett véglegesítve, mert mi is csak abból tudunk kiidnulni, hogy megnézzük a naptárunkat. Szóbeli, telefonos megbeszélés nem számít ügyintézésnek! Ha nem törli az automatikus visszajelzést, akkor azon kereszül az esemény előtti napig tudja módosítani az esemény időpontját de ezesetben mindenféleképpen írjon emailt a rakoshegyiplebania@gmail.com e-mail címre, hogy Ön időpontot módosított!

KÉRJÜK GONDOLATAIKAT, MEGEMLÉKEZŐ SORAIKAT, A BÚCSÚZÓ CSALÁDTAGOK NEVÉT NE EGY ÚJABB E-MAILBEN KÜLDJÉK EL, MIVEL MINDERRE IS KITÉR A LENT MEGNYITHATÓ ŰRLAP. KÉRJÜK, HOGY EZEKET AZ ŰRLAP KITÖLTÉSÉSEKOR ÍRJÁK BE A MEGFELELŐ HELYRE.

AZ ŰRLAPOT TUDJÁK MÓDÓSÍTANI: GOOGLE VISSZAJELZŐ VÁLASZAIT NE TÖRÖLJÉK KI, HISZEN KIZÁRÓLAG AZON E-MAILEN KERESZTÜL TUDJÁK CSAK MÓDOSÍTANI AZ EGYSZER MÁR KITÖLTÖTT ŰRLAPJUKAT. KÉRJÜK NE EGY ÚJABB ŰRLAP KITÖLTÉSSEL MÓDÓSÍTSÁK ADATAIKAT!

Megismételjük: Az utolsó módosítását legkésőbb a temetés előtti napig módosítsák, mert az esetek többségében aznap reggel a végleges adatokkal nyomtatjuk ki az adatlapot. Ha változna a temetés időpontja kérjük mindenféleképpen e-mailben is írja meg a rakoshegyiplebania@gmail.com e-mail címre, hogy nyoma maradjon nálunk!

AZ ŰRLAPOT ERRE A KÉK SZÖVEGRE KATTINTVA TUDJA KITÖLTENI